youtube
Wersja angielska
POZNAKOWSKI BAND
RYSZARD POZNAKOWSKI RYSZARD POZNAKOWSKI
- wokal, saksofon altowy, instrumenty klawiszowe

Muzyk, kompozytor, aranżer, sołtys wsi Magnuszew Duży. W latach 1969–2005 był członkiem Trubadurów. Występował w zespole Czerwono-Czarni (1965–1967). Od 2012 lider zespołu „Poznakowski Band”. Poznakowski jest twórcą wielu piosenek, m.in. dla Krzysztofa Krawczyka, Czerwono-Czarnych, Alicji Majewskiej, Bogdany Zagórskiej, Renaty Danel, Zbigniewa Wodeckiego, Krzysztofa Cwynara, Andrzeja Zauchy, Katarzyny Sobczyk, Andrzeja Dąbrowskiego, Edwarda Hulewicza. W 2004 wraz z pozostałymi członkami zespołu Trubadurzy został odznaczony przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego Złotym Krzyżem Zasługi. W 2011 otrzymał nadany przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.
SAMANTA DASZKOWSKA SAMANTA DASZKOWSKA - wokal, instr. klawiszowe

Absolwentka PSM w Warszawie, w klasie fortepianu i śpiewu chóralnego. Aktualnie studentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Aktorka Kabaretu „Filip z Konopii” przy Centrum Kultury „Podskarbińska” w Warszawie. Debiutowała w wieku 9 lat nagrywając płytę z piosenkami dla dzieci. Znana jako „Lady Samanta Dynamit”.
PIOTR KUBACKI PIOTR KUBACKI - wokal, gitara basowa

Absolwent Politechniki Łódzkiej, Katedra Chemii Spożywczej. /Tylko on wie co to znaczy wzór C2H5OH/. Absolwent PSM w Warszawie, klasa fortepianu, oraz podyplomowego studium wokalnoinstrumentalnego na WSM w Łodzi. Właściciel i inżynier dźwięku studia nagrań muzycznych „GRUSZKA”.
ANDRZEJ KUBACKIANDRZEJ KUBACKI - wokal, perkusja

Absolwent ŚSM w Warszawie na wydziale instrumentów perkusyjnych. W latach 80’ perkusista Grupy „POD BUDĄ” oraz „NASZA BASIA KOCHANA”. Jako leader Zespołu „KUBA BAND” koncertował w Finlandii, Norwegii, Szwecji, Iraku /Sheraton Basrah/. Autor powiedzenia „tak trzeba swingować na bębnach, żeby Pałac Kultury się bujał”.
WOJTEK PAJKAWOJTEK PAJKA - wokal, gitara, gitara akustyczna

Absolwent PSM w Legionowie w klasie instrumentów strunowych. Były „frontman” folkowo-rockowej grupy „McGywer” oraz „Strefa 50”. Kierowca rajdowy z sukcesami w rajdach Mazowsza i Warmińsko-Mazurskiego. Gra na legendarnej gitarze Fender Stratocaster 69’. Są tylko dwie takie gitary w Polsce. Ta druga też jest jego.
 

Historia